
-10%
7 499 lei
6 749 lei
KHVI90
Plita inductie incorporabila ILVE Professional Plus KHVI90, 90 cm, 5 zone gatit, booster, functie Bridge, sticla ceramica neagra
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate





Plita de gatit
Caracteristici generale:
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip instalare | Libera |
| Suprafata gatire | 90 cm |
| Culoare | sticla ceramica neagra |
| Greutate (Kg) | 20 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 89x52 cm |
| Numar arzatoare | 5 zone gatit |
| Tip aprindere | Electronica |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

4 499 lei -10% 4 999 lei

3 329 lei -10% 3 699 lei

3 599 lei -10% 3 999 lei

7 825 lei -10% 8 694 lei

8 867 lei -10% 9 852 lei

17 210 lei -10% 19 122 lei

17 210 lei -10% 19 122 lei

3 532 lei -10% 3 924 lei

5 389 lei -10% 5 988 lei

5 810 lei -10% 6 456 lei

8 235 lei -10% 9 150 lei

10 454 lei -10% 11 616 lei

8 639 lei -10% 9 599 lei

7 598 lei -10% 8 442 lei

5 897 lei -10% 6 552 lei

5 378 lei -10% 5 976 lei

9 709 lei -10% 10 788 lei

7 646 lei -10% 8 496 lei

13 949 lei -10% 15 499 lei

11 249 lei -10% 12 499 lei

6 389 lei -10% 7 099 lei

9 337 lei -10% 10 374 lei

4 477 lei -10% 4 974 lei

3 229 lei -10% 3 588 lei

9 337 lei -10% 10 374 lei

1 529 lei -10% 1 699 lei

2 429 lei -10% 2 699 lei

3 239 lei -10% 3 599 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei


Succesul lui ILVE provine dintr-un amestec de factori: tehnologia înaltă, alegerea materialelor și a componentelor de top la standardele mondiale, proiectarea în conformitate cu cele mai recente tendințe în mobilierul internațional și cea mai largă gamă de produse clasice și de înaltă tehnologie inclusă în instalarea gratuită.
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu