
-5%
3 999 lei
3 799 lei
HCBI382TC
Plita inductie incorporabila ILVE Pro Line HCBI382TC, 32 cm, 2 zone gatit, booster, senzor pan, sticla ceramica neagra
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate





Plita de gatit
Caracteristici generale:
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip instalare | Libera |
| Suprafata gatire | 32 cm |
| Culoare | sticla ceramica neagra |
| Greutate (Kg) | 10 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 32x52 cm |
| Numar arzatoare | 2 zone gatit |
| Tip aprindere | Electronica |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

2 944 lei -5% 3 099 lei

7 051 lei -5% 7 422 lei

5 319 lei -5% 5 599 lei

4 024 lei -5% 4 236 lei

3 124 lei -5% 3 288 lei

3 514 lei -5% 3 699 lei

6 139 lei -5% 6 462 lei

6 744 lei -5% 7 099 lei

7 233 lei -5% 7 614 lei

9 309 lei -5% 9 799 lei

8 071 lei -5% 8 496 lei

5 387 lei -5% 5 670 lei

4 298 lei -5% 4 524 lei

3 061 lei -5% 3 222 lei

4 908 lei -5% 5 166 lei

2 599 lei -5% 2 736 lei

3 500 lei -5% 3 684 lei

6 224 lei -5% 6 552 lei

4 749 lei -5% 4 999 lei

3 799 lei -5% 3 999 lei

1 804 lei -5% 1 899 lei

1 899 lei -5% 1 999 lei

3 419 lei -5% 3 599 lei

3 324 lei -5% 3 499 lei

2 849 lei -5% 2 999 lei

3 134 lei -5% 3 299 lei

3 134 lei -5% 3 299 lei

3 134 lei -5% 3 299 lei

4 274 lei -5% 4 499 lei

4 274 lei -5% 4 499 lei


Succesul lui ILVE provine dintr-un amestec de factori: tehnologia înaltă, alegerea materialelor și a componentelor de top la standardele mondiale, proiectarea în conformitate cu cele mai recente tendințe în mobilierul internațional și cea mai largă gamă de produse clasice și de înaltă tehnologie inclusă în instalarea gratuită.
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu