
-5%
2 899 lei
2 754 lei
HIN302
Plita incorporabila Lofra Luna, HIN302, 30 cm, plita inductie, 2 zone gatit, booster, sticla neagra
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate





Plita de gatit cu inductie
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip instalare | Libera |
| Suprafata gatire | 30 cm |
| Culoare | Sticla neagra |
| Greutate (Kg) | 10 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 30x50 cm |
| Numar arzatoare | 2 zone de gatit inductie |
| Combustibil | Gaz |
| Tip aprindere | Electronica |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

3 514 lei -5% 3 699 lei

3 799 lei -5% 3 999 lei

8 259 lei -5% 8 694 lei

9 359 lei -5% 9 852 lei

18 166 lei -5% 19 122 lei

18 166 lei -5% 19 122 lei

3 728 lei -5% 3 924 lei

5 689 lei -5% 5 988 lei

6 133 lei -5% 6 456 lei

8 693 lei -5% 9 150 lei

11 035 lei -5% 11 616 lei

9 119 lei -5% 9 599 lei

8 020 lei -5% 8 442 lei

6 224 lei -5% 6 552 lei

5 677 lei -5% 5 976 lei

10 249 lei -5% 10 788 lei

8 071 lei -5% 8 496 lei

14 724 lei -5% 15 499 lei

11 874 lei -5% 12 499 lei

6 744 lei -5% 7 099 lei

9 855 lei -5% 10 374 lei

4 725 lei -5% 4 974 lei

3 409 lei -5% 3 588 lei

9 855 lei -5% 10 374 lei

1 614 lei -5% 1 699 lei

2 564 lei -5% 2 699 lei

3 419 lei -5% 3 599 lei

12 349 lei -5% 12 999 lei

10 449 lei -5% 10 999 lei

4 513 lei -5% 4 750 lei


LOFRA este o companie italiană ce fabrică aparate de uz casnic - electrocasnice, aragazuri, frigidere side by side, cuptoare incorporabile, plite încorporabile si hote de bucatarie cu sediul în Torreglia, în provincia Padova.
Această companie este administrată de un important grup internațional și este cel mai bun exemplu al maiestriei italiene in domeniul bucătăriilor si a electrocasnicelor .
Calitatea materialelor ce sunt prietenoase cu mediul înconjurător, cu soluții variate dezvoltate de activitățile de cercetare și dezvoltare avansate pentru a satisface toate nevoile.
Creativitatea este exprimată prin design și forme inteligente, cu o siguranță maximă, certificată de cei din acest domeniu.
Gama de produse a producatorului LOFRA cuprinde Frigidere LOFRA , Aragaze LOFRA , Cuptoare LOFRA , Plite LOFRA , Hote LOFRA , Masini de Spalat Vase LOFRA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu