
-20%
4 399 lei
3 519 lei
KS 370-1 RVE A++ Inoxlook
4016572019063
Frigider Exquisit KS 370-1 RVE A++ Inoxlook, clasa energetica A++, volum net figider 360 L, No Frost, Inox
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Frigider Exquisit KS 370-1 RVE A++ Inoxlook, clasa energetica A++, volum net figider 360 L, No Frost, Inox
| Culoare: | Aspect din oțel inoxidabil |
| Categorie: | frigider |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | oțel inoxidabil |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A ++ |
| Consumul de energie pe an: | 130 kWh |
| Consum de energie pe zi: | 0,356 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 360 litri |
| Capacitate de racire: | 360 litri |
| Clasa climatică: | SN-T |
| Procesul de decongelare a camerei frigorifice: | automat |
| Zgomot: | 40 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Afişa: | |
| afișaj digital al temperaturii: | |
| Control: | electronic |
| Funcție de răcire rapidă: | |
| Funcția de vacanță: | |
| Alarma ușii: | |
| Mobilier | |
| Ventilator de aer circulant: | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri din spate: | |
| Oprire ușă: | dreapta |
| Balama ușii schimbabile: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | Al 4-lea |
| din care reglabil: | Al 4-lea |
| Suport pentru sticle: | 1 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 1 |
| Compartiment proaspăt: | 1 |
| Reglarea umidității: | |
| Raftul ușii: | 5 |
| Tava pentru ouă: | 2 |
| Compartiment pentru unt / brânză cu clapetă: | |
| Pieptene pentru sticle: | |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 185,5 x 59,5 x 67,0 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 194,8 x 64,3 x 71,3 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 74 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 82 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,4 A |
| Valoarea conexiunii: | 90 W |
| Lungimea cablului: | 170 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572019063 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

2 719 lei -20% 3 399 lei

1 777 lei -20% 2 221 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

4 747 lei -20% 5 934 lei

5 880 lei -20% 7 350 lei

10 219 lei -20% 12 774 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu