
-20%
3 399 lei
2 719 lei
KS 350-4.3 A ++ Inoxlook
4016572017229
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Frigider Exquisit, clasa energetica A++, 335 lt, volum net figider 335 lt, No Frost, Inox
| Categorie: | frigider |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoare: | Aspect din oțel inoxidabil |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A ++ |
| Consumul de energie pe an: | 106 kWh |
| Consumul de energie pe zi: | 0,29 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 335 litri |
| Capacitate de racire: | 335 litri |
| Clasa climatică: | N-ST |
| Procesul de decongelare a camerei reci: | automat |
| Zgomot: | 42 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Control: | manual |
| Dotare | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri spate: | |
| Oprirea ușii: | dreapta |
| Balama de ușă schimbabilă: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | a 6- |
| dintre care reglabil: | 5 |
| Sertar pentru fructe si legume: | 1 |
| Raft pentru ușă: | 5 |
| masa si greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxLxD: | 170,0 x 60,0 x 59,0 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalarea HxLxD: | 178,3 x 65,0 x 63,5 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 51 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 57 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,45 A |
| Valoarea conexiunii: | 85 W |
| Lungimea cablului: | 200 cm |
| Marca de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572017229 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Frigider cu o usa |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Consum energetic (kWh/an) | 106 |
| Volum net total (l) | 335 |
| Volum net frigider (l) | 335 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| Iluminare interioara | LED |
| Sistem de racire frigider NO FROST | Da |
| Sistem dezghetare | Automat |
| Numar rafturi | 6 |
| Compartiment legume/fructe | Da |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
| Culoare | Inox |
| Greutate (Kg) | 51 |
| Dimensiuni (ÎxlxA cm) | 170,0 x 60,0 x 59,0 cm |
| Tip control | Mecanic |
| Clasa climatica | N-ST |
| Numar compresoare | 1 |
| Termostat | Da |
| Nivel de zgomot (dB) | 42 |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
| Agent racire | R600a |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

3 519 lei -20% 4 399 lei

1 777 lei -20% 2 221 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

4 699 lei -20% 5 874 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

9 063 lei -20% 11 329 lei

4 747 lei -20% 5 934 lei

5 880 lei -20% 7 350 lei

10 219 lei -20% 12 774 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu