
-5%
10 999 lei
10 449 lei
ICOOL 88 T BLACK
Vitrina frigorifica bauturi Klimaitalia ICOOL 88 T BLACK, capacitate 725 l, temperatura 0 +10°C, negru
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate






La Mito Srl Distribuzione a luat nastere in 1999 fiind o companie specializată in producția si vanzarea de echipamente profesionale pentru piata comerciala frigorifică. Compania este proprietarul marcii comerciale Klimaitalia, precum si distribuitor exclusiv al acestui brand in toata Italia si in străinatate. Departamentul de cercetare si dezvoltare inovează constant pentru a tine pasul cu cerințele din domeniu, realizând numeroase analize de piață pentru a fii la curent cu cele mai noi tehnologii. Se asigură astfel producerea de echipamente de tehnologie înaltă cu performanțe de răcire eficiente (tehnologie led, motoare electronice, optimizare a fluxului de aer).
Klimaitalia: Produse profesionale cu o calitate constantă, fiabile și inovatoare!
Vitrina frigorifica bauturi Klimaitalia ICOOL 88 T BLACK, capacitate 725 l, temperatura 0 +10°C, negru
| Dimensiuni externe | 880x715x2009(h)mm |
| Dimensiuni interioare | 805x614x1571(h)mm |
| Capacitate | 804 lt |
| Putere | 500 Watt, 220-240V / 50 Hz |
| Temperatura | 0 / +10 la C |
| Răcire | În grabă |
| Lichidul de răcire | R290 |
| Rafturi | 4 (786x490mm) |
| Iluminat | LED |
| Clasa de climă | 4 (+30°C și 55%RH) |
| Greutate | 154 Kg |
Caracteristici tehnice:
Accesorii incluse:
| Garantie (luni) | 24 |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

6 458 lei -5% 6 798 lei

6 458 lei -5% 6 798 lei

4 041 lei -5% 4 254 lei

4 041 lei -5% 4 254 lei

3 779 lei -5% 3 978 lei

6 441 lei -5% 6 780 lei

4 868 lei -5% 5 124 lei

5 164 lei -5% 5 436 lei

4 235 lei -5% 4 458 lei

4 526 lei -5% 4 764 lei

5 603 lei -5% 5 898 lei

10 175 lei -5% 10 710 lei

10 574 lei -5% 11 130 lei

10 973 lei -5% 11 550 lei

11 565 lei -5% 12 174 lei

8 242 lei -5% 8 676 lei

11 571 lei -5% 12 180 lei

11 668 lei -5% 12 282 lei

5 501 lei -5% 5 790 lei

3 460 lei -5% 3 642 lei

2 525 lei -5% 2 658 lei

12 130 lei -5% 12 768 lei

18 628 lei -5% 19 608 lei

11 354 lei -5% 11 952 lei

34 913 lei -5% 36 750 lei

34 354 lei -5% 36 162 lei

10 655 lei -5% 11 216 lei

16 123 lei -5% 16 972 lei

15 510 lei -5% 16 326 lei

32 604 lei -5% 34 320 lei

KLIMAITALIA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu