
-5%
7 668 lei
7 285 lei
KETTY EVO
Soba Extraflame Nordica KETTY EVO de peletă ventilație forțată 6.5 mm placă din oțel negru
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Soba Extraflame Nordica KETTY EVO de peletă ventilație forțată 6.5 mm placă din oțel negru

Peluza Ketty Evo de la Extraflame Nordica combină dimensiunile compacte cu o putere discretă de 2,5-6,5 kw, care permite încălzirea a până la 186 m3. Placa de oțel dă un design cu linii curate care se adaptează la mediile clasice și moderne.

Specificatii:
| EAN | 8008269001570 |
| Model | KETTY EVO |
| Model numeric | 1280211 |
| Alte | Înveliș din oțel |
| Categorie | Sobă cu pelete |
| Tipologie | Aer cald ventilat |
| Putere | 7 kW |
| Lățime | 46 cm |
| Adâncime | 51 cm |
| Înălțime | 89 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Negru |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

15 373 lei -5% 16 182 lei

15 373 lei -5% 16 182 lei

18 120 lei -5% 19 074 lei

18 120 lei -5% 19 074 lei

13 004 lei -5% 13 688 lei

13 004 lei -5% 13 688 lei

13 004 lei -5% 13 688 lei

13 173 lei -5% 13 866 lei

9 519 lei -5% 10 020 lei

9 519 lei -5% 10 020 lei

9 519 lei -5% 10 020 lei

10 145 lei -5% 10 679 lei

12 135 lei -5% 12 774 lei

12 135 lei -5% 12 774 lei

12 135 lei -5% 12 774 lei

12 056 lei -5% 12 690 lei

12 056 lei -5% 12 690 lei

12 569 lei -5% 13 230 lei

18 363 lei -5% 19 329 lei

18 363 lei -5% 19 329 lei

12 654 lei -5% 13 320 lei

16 301 lei -5% 17 159 lei

4 274 lei -5% 4 499 lei

14 450 lei -5% 15 210 lei

16 274 lei -5% 17 130 lei

15 789 lei -5% 16 620 lei

19 950 lei -5% 21 000 lei

17 414 lei -5% 18 330 lei

21 803 lei -5% 22 950 lei

17 414 lei -5% 18 330 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu