
4 699 lei
ROMANTICA 4,5
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica ROMANTICA 4,5 cu aer cald prin convecție naturală și 6 kw - alb înveliș din oțel
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica ROMANTICA 4,5 cu aer cald prin convecție naturală și 6 kw - alb înveliș din oțel

Bucătăria Romantica 4.5 Nordica din lemn 1014056 are un design clasic cu o placare de oțel din porțelan. Este echipat cu un cuptor de 28 de litri și o placă superioară pentru gătit din fontă.

Romantic 4.5
Sobe de bucătărie din lemn cu oțel din porțelan
caracteristici:
Acoperire externă în oțel din porțelan
Cutie de foc făcută în întregime din fontă
Șemineu dublu dublu de 28 l
Cadru din fontă vitrifiată
Placă și roți din fontă lustruită
Putere termică nominală: 6,0 kw
m3 încălzit: 172
Performanță 66%
Dimensiuni (LHP) 968x860x620 mm
Greutate netă 90 kg
Consum pe oră de 1,8 kg / h
Dimensiunile gazelor arse de evacuare 130 mm sup
Clasa energetică B
Specificatii:
| EAN | 8022724071137 |
| Model | ROMANTICA 4,5 |
| Model numeric | 1014056 |
| Categorie | Lemn bucatarie |
| Alte | Cu cuptor Înveliș din oțel |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 6 kW |
| Lățime | 97 cm |
| Adâncime | 62 cm |
| Înălțime | 86 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Alb |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

17 393 lei -10% 19 326 lei

7 452 lei -10% 8 280 lei

22 075 lei -10% 24 528 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu