
1 899 lei
MIGNON
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica MIGNON, cu aer cald prin convecție naturală 4 kw - cappuccino înveliș din oțel
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica MIGNON, cu aer cald prin convecție naturală 4 kw - cappuccino înveliș din oțel

Soba de lemn Mignon 1110010 este un arzător clasic. Echipat cu o putere de 4,0 kw, în ciuda dimensiunilor sale compacte.

Mignon
Aragaz cu lemne (Bruciatutto)
Caracteristici:
Aragaz cu acoperire exterioară din oțel emailat
Cap de fontă
Mânerele Chrome
Agitatorul de rețea acționat din exterior.
Putere termică nominală 4,0 kw
m3 încălzit: 115
Eficiență 53,5%
Dimensiuni (LHP) 378x817x417 mm
Greutate neta 56 kg
Consum orar 1,8 kg / h
Diametru evacuare fum 100 mm sup
Clasa energetică E
Specificatii:
| EAN | 8022724301180 |
| Model | MIGNON |
| Model numeric | 1110015 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Înveliș din oțel |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 4 kW |
| Lățime | 38 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 82 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Cappuccino |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 326 lei

8 280 lei

24 528 lei

7 249 lei

7 249 lei

7 434 lei

7 434 lei

7 284 lei

7 284 lei

7 284 lei

5 574 lei

5 574 lei

5 574 lei

9 549 lei

9 549 lei

9 549 lei

6 504 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 620 lei

4 620 lei

4 620 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

6 348 lei

6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu