
6 369 lei
GIULIETTA X 4.0
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GIULIETTA X 4.0 de 6,5 kw - 186 m³ încălzite - negru antracit - integral din fontă emailată
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GIULIETTA X 4.0 de 6,5 kw - 186 m³ încălzite - negru antracit - integral din fontă emailată

Soba din lemn de fontă Nordica GIULIETTA X 4.0 este o sobă de ultimă generație, datorită consumului redus, casa poate fi încălzită în mod ecologic toată iarna. Cu o putere termică nominală de 6,5 kW se poate încălzi până la 186 m³.

Caracteristici
Număr EAN: 8022724368008
Sitați în totalitate din fontă emailată
Ușă de încărcare față
Fontă termică de înaltă eficiență
Vatra din fontă cu sistem de post-ardere
Sticlă ceramică rezistentă până la 750 °
Acest produs este certificat 4 stele în conformitate cu cerințele privind emisiile și performanțele certificării Clean Air
Putere termică nominală: 6,5 kW
încălzit m³: 186 m³
Caracteristici tehnice
Consum pe oră: 1,85 Kg / h
Dimensiuni (LHP): 487 X 706 X 430 mm
Greutate netă: 120 kg
Eficiență: 81,7%
Diametrul evacuării fumului: 120 mm s / p
Clasa energetică: A +
Certificare de mediu DM186: 4 STELE
Specificatii:
| EAN | 8022724368008 |
| Model | GIULIETTA X 4.0 |
| Model numeric | 7119201 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Înveliș din fontă |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 6.50 kW |
| Lățime | 49 cm |
| Adâncime | 43 cm |
| Înălțime | 71 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Negru antracit |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

17 393 lei -10% 19 326 lei

7 452 lei -10% 8 280 lei

22 075 lei -10% 24 528 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu