
7 779 lei
GEMMA FORNO
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GEMMA FORNO , cu aer cald prin convecție naturală 7 kw - alb infinit
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GEMMA FORNO , cu aer cald prin convecție naturală 7 kw - alb infinit

Soba de ardere Gemma Forno 7111703 este echipată cu o cameră de ardere inferioară și un cuptor superior superior. De asemenea, ideal pentru medii de viață restricționate. Echipat cu o putere de 7,0 kw se încălzește până la 200 m3.

Specificatii:
| EAN | 8022724425138 |
| Model | GEMMA FORNO |
| Model numeric | 7111703 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Cu cuptor Înveliș din majolică |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 7 kW |
| Lățime | 46 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 121 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Alb infinit eleganta |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

17 393 lei -10% 19 326 lei

7 452 lei -10% 8 280 lei

22 075 lei -10% 24 528 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu