
14 358 lei
ESTER FORNO EVO
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica ESTER FORNO EVO convecție cu aer cald cu aer cald 8.2 kw - placă din piatră naturală
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica ESTER FORNO EVO convecție cu aer cald cu aer cald 8.2 kw - placă din piatră naturală

Ester Forno Evo 7116733 combină un element de încălzire cu un cuptor practic de 22 de litri. Pardoseala din piatra naturala ii confera o linie robusta si contemporana.

Specificatii:
| EAN | 8022724375372 |
| Model | ESTER FORNO EVO |
| Model numeric | 7116733 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Cu cuptor Piatra naturala placare |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 8 kW |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 130 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Piatra naturala |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 326 lei

8 280 lei

24 528 lei

7 249 lei

7 249 lei

7 434 lei

7 434 lei

7 284 lei

7 284 lei

7 284 lei

5 574 lei

5 574 lei

5 574 lei

9 549 lei

9 549 lei

9 549 lei

6 504 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 620 lei

4 620 lei

4 620 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

6 348 lei

6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu