
9 299 lei
ESTER BII
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Soba cu lemne Extraflame Nordica ESTER BII convecție cu aer cald de 7,5 kw - pardoseală din piatră naturală
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Soba cu lemne Extraflame Nordica ESTER BII convecție cu aer cald de 7,5 kw - pardoseală din piatră naturală

Ester BII 7116632 are o linie solidă, datorită utilizării pietrei naturale care se desfășoară în liniile și materialele actuale utilizate de tradiție. Echipat cu o vatră care emite o putere de 7,5 kw.

Soba cu placari exterioare din piatra naturala
Uși din fontă
Sticlă ceramică rezistentă la 750 °
Scaun de frasin retractabil
Cămașă : fontă-ferăstrău
m3 încălzit: 215 m3
Nom putere termică util: 7,5 kW
Reglarea aerului primar: Da
Reglarea aerului secundar: Da
Randament: 80%
Consum pe oră: 1,9 kg / h
Furtun extern de admisie a aerului: 120 mm op.
Certificare de purificare a aerului de 4 stele
Dimensiuni: 540x950x478 mm
Greutate netă: 243 kg
Dimensiunea deschiderii de incendiu: 300x415 mm
Dimensiunile focarului: 295x390x300 mm
Dimensiunile debitului gazelor arse: 130 mm sup
Specificatii:
| EAN | 8022724536377 |
| Model | ESTER BII |
| Model numeric | 7116632 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Piatra naturala placare |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 8 kW |
| Lățime | 54 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 95 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Piatra naturala |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

17 393 lei -10% 19 326 lei

7 452 lei -10% 8 280 lei

22 075 lei -10% 24 528 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 524 lei -10% 7 249 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 691 lei -10% 7 434 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

6 556 lei -10% 7 284 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

5 017 lei -10% 5 574 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

8 594 lei -10% 9 549 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

4 158 lei -10% 4 620 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

5 854 lei -10% 6 504 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

4 265 lei -10% 4 739 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

5 713 lei -10% 6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu