
-20%
5 799 lei
4 639 lei
SBS 130-4 WTA + Inoxlook
4016572023824
Side by Side Exquisit, clasa energetica A+, 433 l, volum net figider 288 l, volum net congelator 145 l, No Frost, Inox
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Side by Side Exquisit, clasa energetica A+, 433 l, volum net figider 288 l, volum net congelator 145 l, No Frost, Inox
| Culoare: | Aspect din oțel inoxidabil |
| Marca: | rafinat |
| Categorie: | Frigider unul lângă altul |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | oțel inoxidabil |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A + |
| Consumul de energie pe an: | 379 kWh |
| Consumul de energie pe zi: | 0,981 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 433 litri |
| Capacitate de racire: | 288 litri |
| Compartiment nou pentru conținut net: | 3 litri |
| Congelator de conținut utilizabil 4 *: | 142 litri |
| Congelator de conținut util 2 *: | 3 litri |
| Fara gheata: | |
| Denumire stea: | 2 * / 4 * |
| Timp de depozitare în cazul unei defecțiuni: | 10 ore |
| Capacitate de congelare: | 10 kg |
| Clasa climatică: | SN-ST |
| Procesul de decongelare a camerei frigorifice: | automat |
| Procesul de dezghețare a compartimentului congelator: | automat |
| Zgomot: | 43 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Afişa: | |
| afisaj digital al temperaturii: | |
| Control: | electronic |
| Funcție de răcire rapidă: | |
| Funcția de înghețare rapidă: | |
| Funcție inteligentă: | |
| Alarma ușii: | |
| Funcția ECO: | |
| Mobilier | |
| Nu îngheț: | |
| Dozator de apa: | |
| Rezervor de apă: | 2 litri |
| Ventilator de aer circulant: | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Iluminarea compartimentului congelatorului: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Role frontale: | |
| Roluri din spate: | |
| Oprire ușă: | Ușă dublă |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | Al 4-lea |
| din care reglabil: | 2 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 2 |
| Raftul ușii: | 3 |
| Tava pentru ouă: | 1 |
| Compartiment congelator | |
| Rafturile ușilor: | Al 4-lea |
| Raft din sticlă, reglabil: | Al 4-lea |
| Sertar congelator: | 2 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 177,0 x 90,0 x 59,0 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 186,2 x 97,2 x 67,2 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 81 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 89 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 1,3 A |
| Valoarea conexiunii: | 270 W |
| Lungimea cablului: | 200 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572023824 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Side by side |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Consum energetic (kWh/an) | 379 |
| Volum net total (l) | 433 |
| Volum net frigider (l) | 288 |
| Volum net congelator (l) | 145 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| Iluminare interioara | LED |
| Sistem de racire frigider NO FROST | Da |
| Sistem dezghetare | Automat |
| Numar rafturi | 4 |
| Compartiment legume/fructe | Da |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
| Numar sertare | 4 |
| Sistem de racire congelator NO FROST | Da |
| Sistem dezghetare congelator | Automat |
| Capacitate de congelare (kg/24 h) | 10 kg |
| Culoare | Inox |
| Greutate (Kg) | 81 |
| Dimensiuni (ÎxlxA cm) | 177,0 x 90,0 x 59,0 cm |
| Tip control | Electronic |
| Afisaj | Da |
| Semnal acustic | Da |
| Dispenser apa | Da |
| Dispenser gheata | Nu |
| Modul Vacanta | Da |
| Functie Super Congelare | Da |
| Functie Super Racire | Da |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Numar compresoare | 1 |
| Nivel de zgomot (dB) | 43 |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
| Agent racire | R600a |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

15 999 lei -20% 19 999 lei

15 999 lei -20% 19 999 lei

11 999 lei -20% 14 999 lei

3 999 lei -20% 4 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

5 279 lei -20% 6 599 lei

4 799 lei -20% 5 999 lei

15 999 lei -20% 19 999 lei

13 599 lei -20% 16 999 lei

21 599 lei -20% 26 999 lei

21 599 lei -20% 26 999 lei

21 599 lei -20% 26 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

7 999 lei -20% 9 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

21 599 lei -20% 26 999 lei

21 599 lei -20% 26 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei

19 999 lei -20% 24 999 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu