
-20%
16 920 lei
13 536 lei
MS213-E0M00001
Automat de cafea Carimali Blue Dot 26 display 4K 1 rasnita rezervor apa si racord apa direct la retea negru
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate








BlueDot 26: cea mai bună calitate într-o dimensiune compactă!
Automatul de cafea BlueDot 26 este ideal pentru: birouri sau mici hoteluri precum sunt cele B&B/
PRODUCȚIA ZILNICĂ MEDIE: 75 de căni
BlueDot 26 este disponibil în 3 versiuni:
- ES - Cafea făcută cu un Espresso Brewer
- ES + FM - Espresso Brewer + administrarea laptelui proaspăt inclus cu cappuccinatore auto sau a baghetei cu abur
- ES + IN - Espresso Brewer + posibilitatea de a realiza băuturi folosind produse solubile (pulberi)
Tehnologii:
Cake Crusher
Extrageti mai multa cafea fara golirea recipientului de evacuare
CARIcare
Portal Business Intelligence pentru a reduce costul total de propietate.
Brewer
Ușor de îndepărtat pentru curățare și întreținere
SPECIFICAȚII TEHNICE GAMA BLUE DOT 26
Versiunea MS213-E0M00001 se caracterizează prin:
| Culoare | Negru |
| Interfață display | 4 K |
| Brewer | Espresso |
| Lapte proaspăt | 0 |
| Râșniță/grinder | 1 |
| Solubile | 2 |
| Mixer | 1 |
| Racord apă | rezervor de apă + racord direct la rețea |
| CARIbrew din boabe proaspete | 38mm pentru 7/10 gr. de cafea 48mm pentru 9/16 gr. de cafea |

| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Automat Cafea |
| Tip instalare | Pe Blat |
| Culoare | Negru |
| Greutate (Kg) | 25 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 25.3x58.5x55 |
| Display | 4K |
| Racord apa | Rezervor apa + Direct la retea |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

33 858 lei -20% 42 322 lei

32 741 lei -20% 40 926 lei

32 154 lei -20% 40 193 lei

31 567 lei -20% 39 459 lei

31 002 lei -20% 38 753 lei

30 981 lei -20% 38 726 lei

30 416 lei -20% 38 020 lei

30 394 lei -20% 37 993 lei

29 808 lei -20% 37 260 lei

29 554 lei -20% 36 942 lei

28 971 lei -20% 36 214 lei

38 606 lei -20% 48 257 lei

38 019 lei -20% 47 524 lei

36 890 lei -20% 46 112 lei

35 755 lei -20% 44 694 lei

34 638 lei -20% 43 298 lei

34 051 lei -20% 42 564 lei

33 465 lei -20% 41 831 lei

32 900 lei -20% 41 125 lei

32 878 lei -20% 41 098 lei

32 314 lei -20% 40 392 lei

32 292 lei -20% 40 365 lei

31 706 lei -20% 39 632 lei

31 451 lei -20% 39 314 lei

31 451 lei -20% 39 314 lei

30 869 lei -20% 38 586 lei

32 629 lei -20% 40 786 lei

30 912 lei -20% 38 640 lei

29 778 lei -20% 37 222 lei

28 661 lei -20% 35 826 lei

Carimali Milano
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu