
-5%
12 999 lei
12 349 lei
TRS126/4BC
Plita incorporabila Range Top Lofra Dolcevita, 4 arzatoare + 2 zone inductie+1 Barbeque, aprindere electrica, siguranta gaz, inox
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate





Arzatoare gaz
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip instalare | Libera |
| Suprafata gatire | 120 cm |
| Culoare | Inox |
| Greutate (Kg) | 25 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 120x60x20 cm |
| Numar arzatoare | 4 arzatoare + 2 zone gatit inductie + 1 barbeque |
| Combustibil | Gaz |
| Tip aprindere | Electronica |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

10 449 lei -5% 10 999 lei

10 449 lei -5% 10 999 lei

10 449 lei -5% 10 999 lei

12 349 lei -5% 12 999 lei

21 124 lei -5% 22 236 lei

20 172 lei -5% 21 234 lei

19 474 lei -5% 20 499 lei

19 209 lei -5% 20 220 lei

18 365 lei -5% 19 332 lei

14 249 lei -5% 14 999 lei

7 599 lei -5% 7 999 lei

12 349 lei -5% 12 999 lei

9 974 lei -5% 10 499 lei

10 449 lei -5% 10 999 lei


LOFRA este o companie italiană ce fabrică aparate de uz casnic - electrocasnice, aragazuri, frigidere side by side, cuptoare incorporabile, plite încorporabile si hote de bucatarie cu sediul în Torreglia, în provincia Padova.
Această companie este administrată de un important grup internațional și este cel mai bun exemplu al maiestriei italiene in domeniul bucătăriilor si a electrocasnicelor .
Calitatea materialelor ce sunt prietenoase cu mediul înconjurător, cu soluții variate dezvoltate de activitățile de cercetare și dezvoltare avansate pentru a satisface toate nevoile.
Creativitatea este exprimată prin design și forme inteligente, cu o siguranță maximă, certificată de cei din acest domeniu.
Gama de produse a producatorului LOFRA cuprinde Frigidere LOFRA , Aragaze LOFRA , Cuptoare LOFRA , Plite LOFRA , Hote LOFRA , Masini de Spalat Vase LOFRA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu