
-20%
1 579 lei
1 263 lei
GT 111-5 A + sw
4016572403220
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Categorie: | congelator |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | negru |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A + |
| Consumul de energie pe an: | 170 kWh |
| Consum de energie pe zi: | 0,466 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 98 litri |
| Denumire stea: | 4 * |
| Timp de depozitare în cazul unei defecțiuni: | 27 de ore |
| Capacitate de congelare: | 8 kg |
| Clasa climatică: | SN-T |
| Procesul de dezghețare a compartimentului congelator: | manual |
| Zgomot: | 40 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Afișaj control operare: | |
| Control: | manual |
| Mobilier | |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri din spate: | |
| Compartiment congelator | |
| Introduceți coșul: | 1 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 84,5 x 56,8 x 56,0 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 89,0 x 59,5 x 58,2 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 27 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 30 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,65 A |
| Valoarea conexiunii: | 75 W |
| Lungimea cablului: | 180 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572403220 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

2 592 lei -20% 3 240 lei

3 504 lei -20% 4 380 lei

4 080 lei -20% 5 100 lei

5 280 lei -20% 6 600 lei

6 000 lei -20% 7 500 lei

3 600 lei -20% 4 500 lei

5 280 lei -20% 6 600 lei

3 360 lei -20% 4 200 lei

3 840 lei -20% 4 800 lei

4 800 lei -20% 6 000 lei

5 280 lei -20% 6 600 lei

6 000 lei -20% 7 500 lei

3 715 lei -20% 4 644 lei

3 010 lei -20% 3 762 lei

4 046 lei -20% 5 058 lei

5 237 lei -20% 6 546 lei

6 096 lei -20% 7 620 lei

4 800 lei -20% 6 000 lei

4 488 lei -20% 5 610 lei

5 794 lei -20% 7 242 lei

6 782 lei -20% 8 478 lei

8 328 lei -20% 10 410 lei

5 875 lei -20% 7 344 lei

7 925 lei -20% 9 906 lei

10 027 lei -20% 12 534 lei

2 942 lei -20% 3 678 lei

3 181 lei -20% 3 976 lei

3 326 lei -20% 4 158 lei

3 672 lei -20% 4 590 lei

3 970 lei -20% 4 962 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu