
-10%
6 999 lei
6 299 lei
SINERGIA
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate

Alegerea hotei perfecte de bucătărie necesită o atenție deosebită. Hote de perete, hote de insulă, hote de tavan: fiecare model de hote este conceput pentru a răspunde funcționalității și nevoilor specifice de decor, asigurând reciclarea perfectă a aerului în orice tip de mediu.
Puterea de aspirație, dimensiunile, clasa energetică și carcasa sunt caracteristici cheie care nu trebuie trecute cu vederea. Hotele extractoare Airforce sunt disponibile în variante de diferite dimensiuni, de la hota subțire de 40 cm până la capota de 90 cm și peste, perfectă pentru orice tip de spațiu.
Airforce îndeplinește orice prerogativă oferind o gamă largă de hote pentru bucătăriile moderne și contemporane. O hota extractoare este mult mai mult decât un simplu accesoriu de mobilier. Descoperiți designul și funcționalitatea hotei Airforce.
Economie de energie
Datorită tehnologiilor pe care Airforce le-a dezvoltat special pentru motoarele și sistemele sale de iluminat, aceste hote sunt caracterizate prin performanțe ridicate și un consum foarte redus de energie.
LED
Sistemul exclusiv de iluminare cu LED dezvoltat de Airforce combină performanțe de luminozitate foarte ridicate cu un consum de energie cu 90% mai mic comparativ cu o lampă de tip tradițional și o durată de peste 20.000 de ore.
Aspirarea perimetralăZona de aspirație este concentrată în jurul perimetrului, îmbunătățind estetica hotei, reducând zgomotul acesteia și simplificând curățarea
Filtre de grăsime
Filtrele noastre de grăsime sunt concepute astfel încât să mențina eficiența constantă în timp.
Telecomandă (Tlc)Telecomanda Airforce este concepută pentru a asigura o utilizare rapidă și ușoară a hotei.
Înălțime mică de instalareAceste hote de tavan pot fi instalate în plafoane false de înălțime mică, de la 12 la 19 cm, în funcție de modelele de hote de bucătărie.
| Categorie | Hota de tavan |
| Dimensiune | 100x50 cm |
| Debit maxim | 800 - Motor EBM m 3 - h 753 m 3 / h |
| Control | Telecomandă 6 trepte (5 + 1 intensiv) |
| Clasa energetica | A+ |
| Nivel de zgomot | 45/65 db |
| Iluminare | Led de 7,8W |
| Filtre | Filtre de grăsime din inox Filtre de cărbune - opțional |
| Finisaj | Inox |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Hota de tavan |
| Tip instalare | Libera |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Tip motor | Electric |
| Culoare | Inox |
| Nivel de zgomot (dB) | 45/65 |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

6 749 lei -10% 7 499 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

10 349 lei -10% 11 499 lei

10 709 lei -10% 11 899 lei

8 819 lei -10% 9 799 lei

8 819 lei -10% 9 799 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

5 849 lei -10% 6 499 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

5 940 lei -10% 6 600 lei

7 830 lei -10% 8 700 lei

8 370 lei -10% 9 300 lei

7 290 lei -10% 8 100 lei

8 100 lei -10% 9 000 lei

5 832 lei -10% 6 480 lei

6 156 lei -10% 6 840 lei

6 750 lei -10% 7 500 lei

8 910 lei -10% 9 900 lei

5 022 lei -10% 5 580 lei

5 346 lei -10% 5 940 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

8 999 lei -10% 9 999 lei

AIRFORCE este o companie italiana cu traditie ce produce hote de bucatarie, hote de tavan, hote decorative, hote insula, hote traditionale, hote rustice, hote telescopice, hote incorporabile, hote profesionale si hota downdraft
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu