
-20%
2 399 lei
1 919 lei
RKS120-VH-160F ROT
4016572406665
Frigider RETRO Exquisit RKS120-VH-160F, Clasa F, 122L, dezghetare automata, rosu
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Nu doar alimentele tale vor aprecia frigiderul RKS120-VH-160F, de culoare rosu. Noua clasa energetică a dispozitivului este clasaF (clasa de eficiență energetică la scară G la A). Dispozitivul are dimensiunile 89,5 x 54,5 x 57,5 cm (înălțime / lățime / adâncime). Dispozitivul este independent, ceea ce înseamnă că nu necesită spațiu prefabricat în bucătăria dvs., dar poate fi amplasat convenabil oriunde.
Spațiu suficient pentru alimentele dvs.
Aparatul are un total de 122 litri de capacitate utilizabilă în zona sa de răcire, pe care îl puteți utiliza cât mai bine posibil pentru nevoile dvs. cu ajutorul a 2 rafturi din sticlă (dintre care unele sunt reglabile). Rafturile cu 3 uși vă oferă mult spațiu pentru mâncare sau băuturi. Fructele și legumele dvs. pot fi păstrate cu ușurință în sertarul de legume încorporat.
Totul sub control - răcire sigură
Temperatura este ușor controlată manual. Datorită monitorizării integrate a temperaturii, nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la fluctuațiile de temperatură. Dispozitivul are iluminare cu LED, astfel încât să puteți ajunge la mâncare cu precizie chiar și pe întuneric.
Frigiderul RKS120-VH-160F convinge prin caracteristicile sale și vă oferă suficient spațiu pentru alimente.
| Culoare: | rosu |
| Categorie: | frigider |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | rosu |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | F |
| Consumul de energie pe an: | 112 kWh |
| Consumul de energie pe zi: | 0,306 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 122 litri |
| Capacitate de racire: | 122 litri |
| Clasa climatică: | N-ST |
| Procesul de dezghețare a camerei frigorifice: | automat |
| Zgomot: | 41 dB (A) |
| Control și funcții | |
| Control: | manual |
| Mobilier | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri din spate: | |
| Oprire ușă: | dreapta |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | 2 |
| din care reglabil: | 2 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 1 |
| Raftul ușii: | 3 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 89,5 x 54,5 x 57,5 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 95,5 x 58,0 x 66,0 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 23 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 30 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,8 A |
| Valoarea conexiunii: | 75 W |
| Lungimea cablului: | 125 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Clasa de eficienta energetica | F |
| Consum energetic (kWh/an) | 112 |
| Volum net total (l) | 122 |
| Volum net frigider (l) | 122 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| Numar rafturi | 3 |
| Compartiment legume/fructe | Da |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
| Culoare | Rosu |
| Nivel de zgomot (dB) | 41 |
| Agent racire | R600a |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 963 lei -20% 24 954 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

11 510 lei -20% 14 388 lei

13 430 lei -20% 16 788 lei

4 123 lei -20% 5 154 lei

16 171 lei -20% 20 214 lei

5 899 lei -20% 7 374 lei

3 643 lei -20% 4 554 lei

13 723 lei -20% 17 154 lei

9 739 lei -20% 12 174 lei

12 950 lei -20% 16 188 lei

8 822 lei -20% 11 028 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 731 lei -20% 3 414 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

1 944 lei -20% 2 430 lei

4 392 lei -20% 5 490 lei

4 152 lei -20% 5 190 lei

4 488 lei -20% 5 610 lei

5 640 lei -20% 7 050 lei

9 787 lei -20% 12 234 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

14 635 lei -20% 18 294 lei

11 990 lei -20% 14 988 lei

6 043 lei -20% 7 554 lei

4 411 lei -20% 5 514 lei

13 910 lei -20% 17 388 lei

12 235 lei -20% 15 294 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu