
-20%
1 699 lei
1 359 lei
KS 16-9 A++ MS
4016572023251
Frigider Exquisit KS 16-9 A++ MS, Clasa A++, Volum 114 L, No Frost, Negru Mat
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Funcțional și practic: frigiderul KS 16-9 A ++ MS în culoarea negru mat este rafinat. Clasa energetică a dispozitivului este clasa A ++ (la scară clasa de eficiență energetică A +++ la D). Dispozitivul are dimensiunile 85,0 x 54,5 x 58,3 cm (înălțime / lățime / adâncime). Dispozitivul este independent, ceea ce înseamnă că nu are nevoie de o locație prefabricată în bucătăria dvs., ci poate fi amplasat convenabil oriunde. Decizi pe ce parte poate fi deschis dispozitivul datorită balamalei ușii schimbătoare.
Capacitate și dimensiune utilizabile
În total, dispozitivul are peste 97 de litri de capacitate utilizabilă în zona sa de răcire, pe care le puteți utiliza în mod optim pentru nevoile dvs. cu ajutorul a 1 rafturi de sticlă (parțial reglabile). Mâncarea este depozitată în rafturile cu 3 uși, gata de predare. Cele 2 sertare pentru legume, pe care le puteți umple cu ușurință, oferă mult spațiu pentru fructele și legumele dvs. Desigur, dispozitivul are și o tavă specială pentru ouă. Zona congelatorului are o capacitate netă de 17 litri și o capacitate totală de congelare de 2 kg. Dispozitivul oferă o capacitate totală de congelare de 4 * / -18 Celsius în zona congelatorului.
Totul sub control - răcire sigură
Temperatura este ușor controlată manual. Datorită monitorizării integrate a temperaturii, nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la fluctuațiile de temperatură. Dispozitivul are iluminare cu LED, astfel încât să puteți ajunge la mâncare cu precizie chiar și pe întuneric.
Frigiderul KS 16-9 A ++ MS impresionează prin caracteristicile sale și vă oferă suficient spațiu pentru alimente.
| Culoare: | negru mat |
| Categorie: | frigider |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | negru |
| Performanță și consum | --- |
| Clasa de eficiență energetică: | A ++ |
| Consumul de energie pe an: | 135 kWh |
| Consum de energie pe zi: | 0,37 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 114 litri |
| Capacitate de racire: | 97 litri |
| Congelator de conținut utilizabil 4 *: | 17 litri |
| Denumire stea: | 4 * |
| Timp de depozitare în cazul unei defecțiuni: | 10 ore |
| Capacitate de congelare: | 2 kg |
| Clasa climatică: | N-ST |
| Procesul de dezghețare a camerei frigorifice: | automat |
| Procesul de dezghețare a compartimentului congelator: | manual |
| Zgomot: | 42 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Control: | manual |
| Mobilier | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Oprire ușă: | dreapta |
| Balama ușii schimbabile: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | 1 |
| din care reglabil: | 1 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 2 |
| Raftul ușii: | 3 |
| Tava pentru ouă: | 1 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 85,0 x 54,5 x 58,3 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 88,0 x 57,5 x 58,5 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 31 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 33 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,5 A |
| Valoarea conexiunii: | 70 W |
| Lungimea cablului: | 150 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572023251 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 963 lei -20% 24 954 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

11 510 lei -20% 14 388 lei

13 430 lei -20% 16 788 lei

4 123 lei -20% 5 154 lei

16 171 lei -20% 20 214 lei

5 899 lei -20% 7 374 lei

3 643 lei -20% 4 554 lei

13 723 lei -20% 17 154 lei

9 739 lei -20% 12 174 lei

12 950 lei -20% 16 188 lei

8 822 lei -20% 11 028 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 731 lei -20% 3 414 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

1 944 lei -20% 2 430 lei

4 392 lei -20% 5 490 lei

4 152 lei -20% 5 190 lei

4 488 lei -20% 5 610 lei

5 640 lei -20% 7 050 lei

9 787 lei -20% 12 234 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

14 635 lei -20% 18 294 lei

11 990 lei -20% 14 988 lei

6 043 lei -20% 7 554 lei

4 411 lei -20% 5 514 lei

13 910 lei -20% 17 388 lei

12 235 lei -20% 15 294 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu