
-20%
2 199 lei
1 759 lei
EKS 182-11 RVA+
4016572017724
Frigider Incorporabil Exquisit EKS 182-11 RVA +, clasa energetica A+, volum net figider 151 L, No Frost, Alb
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Frigiderul încorporat EKS 182-11 RVA + în alb de la rafinat este un ochi pentru bucătărie și cămară. Clasa energetică a dispozitivului este clasa A + (clasa de eficiență energetică A +++ la D). Dimensiunile dispozitivului sunt 102,0 x 54,0 x 54,5 cm (înălțime / lățime / adâncime). Ca dispozitiv încorporat, dispozitivul se potrivește perfect în unitatea de bucătărie existentă. Desigur, poziția balamalei ușii poate fi modificată.
Capacitate și dimensiune utilizabilă
Dispozitivul are un total de 151 litri de capacitate utilizabilă în zona de răcire, care este practic împărțită în 3 rafturi de sticlă (parțial reglabile). Rafturile cu 3 uși vă oferă spațiu amplu pentru mâncare sau băuturi. Fructele și legumele dvs. pot fi păstrate cu ușurință în sertarul integrat pentru legume. Există 2 rafturi pentru ouă în zona de răcire. Spatiu suficient pentru mai multe persoane.
Totul sub control - răcire sigură
Temperatura este ușor controlată manual. Datorită monitorizării integrate a temperaturii, nu mai trebuie să vă faceți griji cu privire la fluctuațiile de temperatură. Dispozitivul are iluminare cu LED, astfel încât să puteți ajunge la alimente în siguranță, chiar și pe întuneric.
Frigiderul încorporat EKS 182-11 RVA + impresionează prin caracteristicile sale și vă oferă suficient spațiu pentru alimente.
| Culoare: | alb |
| Categorie: | Frigider încorporat |
| Proiecta: | Dispozitiv încorporat |
| Asamblare: | Ansamblu ușă glisantă |
| Culoarea dispozitivului: | alb |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A + |
| Consumul de energie pe an: | 122 kWh |
| Consumul de energie pe zi: | 0,334 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 151 litri |
| Capacitate de racire: | 151 litri |
| Clasa climatică: | N-ST |
| Procesul de dezghețare a camerei frigorifice: | automat |
| Zgomot: | 42 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Control: | manual |
| Mobilier | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Oprire ușă: | dreapta |
| Balama ușii schimbabile: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | 3 |
| din care reglabil: | 3 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 1 |
| Raftul ușii: | 3 |
| Tava pentru ouă: | 2 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 102,0 x 54,0 x 54,5 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 107,0 x 57,3 x 56,5 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 32 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 35 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,9 A |
| Valoarea conexiunii: | 110 W |
| Lungimea cablului: | 200 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572017724 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 963 lei -20% 24 954 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

11 510 lei -20% 14 388 lei

13 430 lei -20% 16 788 lei

4 123 lei -20% 5 154 lei

16 171 lei -20% 20 214 lei

5 899 lei -20% 7 374 lei

3 643 lei -20% 4 554 lei

13 723 lei -20% 17 154 lei

9 739 lei -20% 12 174 lei

12 950 lei -20% 16 188 lei

8 822 lei -20% 11 028 lei

2 136 lei -20% 2 670 lei

2 731 lei -20% 3 414 lei

2 376 lei -20% 2 970 lei

1 944 lei -20% 2 430 lei

4 392 lei -20% 5 490 lei

4 152 lei -20% 5 190 lei

4 488 lei -20% 5 610 lei

5 640 lei -20% 7 050 lei

9 787 lei -20% 12 234 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

1 819 lei -20% 2 274 lei

14 635 lei -20% 18 294 lei

11 990 lei -20% 14 988 lei

6 043 lei -20% 7 554 lei

4 411 lei -20% 5 514 lei

13 910 lei -20% 17 388 lei

12 235 lei -20% 15 294 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu