
2 999 lei
1MOI
Cuptor cu microunde incorporabil Barazza 1MOI 40x60 cm 25l Touch Control inox satinat - negru
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Cuptor cu microunde incorporabil cm. 60 - inox satinat / negru - 1MOI - BARAZZA
Cuptorul cu microunde incorporabil 1MOI, foarte functional si versatil , permite prepararea si gatirea alimentelor mai usoare si mai rapide. In aceasta varianta cu cadru din inox satinat exprima un suflet rafinat si elegant, in armonie cu celelalte electrocasnice din aceeasi linie.
Caracteristici
• 6 functii de gatit: Pornire intarziata, Cuptor cu microunde, Gratar, Combinat microunde/gratar, Dezghetare in timp, Dezghetare in functie de greutate
• programare automata pentru 8 tipuri de alimente
• echipament de siguranta: blocare copii
• capacitate: 25 litri
• dotari: interior din otel inoxidabil , usa de sticla interioara, usa termopan si deschidere cu balamale
• putere maxima absorbita: 1,45 kW
• dimensiuni: 59,7x39 cm Colectia
| Model | 1MOI |
| Categorie | Cuptor cu microunde |
| Alte | Deschiderea cărții Funcția de dezghețare Grill Programe automate |
| Masura incorporata | 56 x 38 cm |
| Lăţime | 60 cm |
| Înălţime | 39 cm |
| Capacitate | 25 l |
| Finisare | Oțel inoxidabil Negru |
| Comenzi | Apasa butonul |
| Absorbţie | 1,45 kW |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

8 799 lei

6 399 lei

6 399 lei

7 999 lei

7 999 lei

7 999 lei

2 490 lei

7 999 lei

3 399 lei

10 999 lei

7 999 lei

6 399 lei

4 999 lei

4 999 lei

4 999 lei

4 999 lei

4 999 lei

BARAZZA este o companie italiana cu o experienta de aproape 50 de ani in producerea echipamentelor electrocasnice, care ofera produse de o calitate superioara si fiabilitate exceptionala, cu un rafinament stilistic deosebit.
In domeniul electrocasnice, Barazza este sinonim cu performanta ridicata si design avansat.
Fiind la curent cu tendintele in schimbare, Barazza concepe si fabrica produse exclusiviste, satisfacand asteptarile clientilor exigenti.
Inovatia stilului Barazza se dezvolta o gama de produse formata din aragazuri, cuptoare incorporabile, plite incorporabile, hote de bucatarie cu solutii tehnologice avansate pentru nevoile de zi cu zi.
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu