
-20%
3 299 lei
2 639 lei
KGC265-50-5NFA++
4016572403466
Combina frigorifica Exquisit KGC 265 / 50-5 NFA ++, clasa energetica A++, volum net 250 l, volum net frigider 180 l, volum net congelator 70l, No Frost, Alb
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Combina frigorifica Exquisit KGC 265 / 50-5 NFA ++, clasa energetica A++, volum net 250 l, volum net frigider 180 l, volum net congelator 70l, No Frost, Alb
| Categorie: | Combinație frigider-congelator |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoare: | alb |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A ++ |
| Consumul de energie pe an: | 201 kWh |
| Consumul de energie pe zi: | 0,55 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 250 litri |
| Capacitate de racire: | 180 litri |
| Congelator de conținut utilizabil 4 *: | 70 litri |
| Fara gheata: | |
| Desemnarea stelei: | 4 * |
| Timp de stocare în caz de defecțiune: | 10 ore |
| Capacitate de congelare: | 3,5 kg |
| Clasa climatică: | SN-ST |
| Procesul de decongelare a camerei reci: | automat |
| Compartiment congelator pentru procesul de decongelare: | automat |
| Zgomot: | 42 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Control: | electronic |
| Funcție de răcire rapidă: | |
| Dotare | |
| Nu îngheț: | |
| Ventilator de aer circulator: | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri spate: | |
| Oprirea ușii: | dreapta |
| Balama de ușă schimbabilă: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | 2 |
| dintre care reglabil: | 2 |
| Sticlă: | 1 |
| Sertar pentru fructe si legume: | 1 |
| Raft pentru ușă: | 3 |
| Tava pentru ouă: | 1 |
| Compartiment congelator | |
| Sertar congelator: | 3 |
| masa si greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxLxD: | 180,0 x 54,5 x 57,6 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalarea HxLxD: | 184,5 x 54,5 x 63,0 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 57 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 63 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,87 A |
| Valoarea conexiunii: | 44 W |
| Lungimea cablului: | 180 cm |
| Marca de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572403466 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Combina frigorifica |
| Clasa de eficienta energetica | A++ |
| Consum energetic (kWh/an) | 201 |
| Volum net total (l) | 250 |
| Volum net frigider (l) | 180 |
| Volum net congelator (l) | 70 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| Iluminare interioara | LED |
| Sistem de racire frigider NO FROST | Da |
| Sistem dezghetare | Automat |
| Numar rafturi | 3 |
| Compartiment legume/fructe | 2 |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
| Culoare | Alb |
| Greutate (Kg) | 57 |
| Dimensiuni (ÎxlxA cm) | 180,0 x 54,5 x 57,6 cm |
| Clasa climatica | SN-ST |
| Numar compresoare | 1 |
| Termostat | Da |
| Nivel de zgomot (dB) | 42 |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |
| Agent racire | R600a |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

28 074 lei -20% 35 093 lei

27 488 lei -20% 34 360 lei

26 923 lei -20% 33 654 lei

26 902 lei -20% 33 627 lei

26 337 lei -20% 32 921 lei

26 315 lei -20% 32 894 lei

25 728 lei -20% 32 160 lei

25 474 lei -20% 31 842 lei

25 447 lei -20% 31 809 lei

24 887 lei -20% 31 109 lei

4 799 lei -20% 5 999 lei

4 799 lei -20% 5 999 lei

12 399 lei -20% 15 499 lei

12 319 lei -20% 15 399 lei

13 439 lei -20% 16 799 lei

14 879 lei -20% 18 599 lei

15 679 lei -20% 19 599 lei

16 079 lei -20% 20 099 lei

12 239 lei -20% 15 299 lei

12 799 lei -20% 15 999 lei

13 439 lei -20% 16 799 lei

14 719 lei -20% 18 399 lei

14 159 lei -20% 17 699 lei

14 639 lei -20% 18 299 lei

15 279 lei -20% 19 099 lei

17 359 lei -20% 21 699 lei

17 919 lei -20% 22 399 lei

18 687 lei -20% 23 359 lei

14 639 lei -20% 18 299 lei

15 255 lei -20% 19 069 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu