
-20%
2 399 lei
1 919 lei
KGC 232/60-4.2 A++
4016572015713
Combina frigorifica Exquisit KGC 232/60-4.2 A++, clasa energetica A++, volum net 151 l, volum net frigider 98 l, volum net congelator 53 l, No Frost, Alb
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Combina frigorifica Exquisit KGC 232/60-4.2 A++, clasa energetica A++, volum net 151 l, volum net frigider 98 l, volum net congelator 53 l, No Frost, Alb
| Culoare: | alb |
| Categorie: | Combinație frigider-congelator |
| Proiecta: | Detașat |
| Culoarea dispozitivului: | alb |
| Performanță și consum | |
| Clasa de eficiență energetică: | A ++ |
| Consumul de energie pe an: | 159 kWh |
| Consum de energie pe zi: | 0,436 kWh |
| Conținut total utilizabil: | 151 litri |
| Capacitate de racire: | 98 litri |
| Congelator de conținut utilizabil 4 *: | 53 litri |
| Denumire stea: | 4 * |
| Timp de depozitare în cazul unei defecțiuni: | 13 ore |
| Capacitate de congelare: | 2,5 kg |
| Clasa climatică: | N-ST |
| Procesul de decongelare a camerei frigorifice: | automat |
| Procesul de dezghețare a compartimentului congelator: | manual |
| Zgomot: | 42 dB (A) re 1 pW |
| Control și funcții | |
| Control: | manual |
| Mobilier | |
| Iluminarea camerei de răcire: | LED |
| Picioarele din față: | reglabil |
| Roluri din spate: | |
| Oprire ușă: | dreapta |
| Balama ușii schimbabile: | |
| Compartiment frigider | |
| Raft de sticlă: | 2 |
| din care reglabil: | 2 |
| Sertar pentru fructe și legume: | 1 |
| Raftul ușii: | Al 4-lea |
| Compartiment congelator | |
| Sertar congelator: | 3 |
| masa și greutatea | |
| Dimensiunile dispozitivului HxWxD: | 147,0 x 53,0 x 56,0 cm |
| Dimensiunile dispozitivului, inclusiv ambalajul HxWxD: | 155,0 x 56,5 x 59,0 cm |
| Greutatea dispozitivului: | 40 kg |
| Greutatea dispozitivului, inclusiv ambalajul: | 45 kg |
| Conexiune electrica | |
| Tensiune: | 220-240V |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Validare: | 0,5 A |
| Valoarea conexiunii: | 70 W |
| Lungimea cablului: | 180 cm |
| Marcă de certificare: | CE |
| EAN: | 4016572015713 |
| CARACTERISTICI GENERALE | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| CARACTERISTICI FRIGIDER | @title |
| CARACTERISTICI CONGELATOR | @title |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

28 074 lei -20% 35 093 lei

27 488 lei -20% 34 360 lei

26 923 lei -20% 33 654 lei

26 902 lei -20% 33 627 lei

26 337 lei -20% 32 921 lei

26 315 lei -20% 32 894 lei

25 728 lei -20% 32 160 lei

25 474 lei -20% 31 842 lei

25 447 lei -20% 31 809 lei

24 887 lei -20% 31 109 lei

4 799 lei -20% 5 999 lei

4 799 lei -20% 5 999 lei

12 399 lei -20% 15 499 lei

12 319 lei -20% 15 399 lei

13 439 lei -20% 16 799 lei

14 879 lei -20% 18 599 lei

15 679 lei -20% 19 599 lei

16 079 lei -20% 20 099 lei

12 239 lei -20% 15 299 lei

12 799 lei -20% 15 999 lei

13 439 lei -20% 16 799 lei

14 719 lei -20% 18 399 lei

14 159 lei -20% 17 699 lei

14 639 lei -20% 18 299 lei

15 279 lei -20% 19 099 lei

17 359 lei -20% 21 699 lei

17 919 lei -20% 22 399 lei

18 687 lei -20% 23 359 lei

14 639 lei -20% 18 299 lei

15 255 lei -20% 19 069 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu