
7 779 lei
GEMMA FORNO
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GEMMA FORNO , cu aer cald prin convecție naturală 7 kw - piatra naturala
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica GEMMA FORNO , cu aer cald prin convecție naturală 7 kw - piatra naturala

Gemma Forno 7111702 este echipată cu o cameră de combustie inferioară și un cuptor superior compact. De asemenea, ideal pentru medii de viață restricționate. Echipat cu o putere de 7,0 kw se încălzește până la 200 m3.

Specificatii:
| EAN | 8022724425374 |
| Model | GEMMA FORNO |
| Model numeric | 7111702 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Cu cuptor Piatra naturala placare |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 7 kW |
| Lățime | 46 cm |
| Adâncime | 50 cm |
| Înălțime | 121 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Piatra naturala |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 650 lei

19 260 lei

18 900 lei

23 340 lei

23 940 lei

25 140 lei

25 740 lei

25 740 lei

26 940 lei

26 940 lei

28 740 lei

29 940 lei

28 140 lei

28 740 lei

29 940 lei

31 140 lei

29 940 lei

31 140 lei

31 140 lei

31 140 lei

33 180 lei

33 180 lei

25 140 lei

37 140 lei

29 940 lei

37 140 lei

34 140 lei

38 340 lei

41 940 lei

41 940 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu