
4 299 lei
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate

Chiuvetele de bucătărie Barazza sunt caracterizate printr-un simț estetic avansat și un design ergonomic absolut. Oferă o funcționalitate excelentă și o diferențiere largă: chiuvete duble, chiuvete simple, chiuvete cu sau fără scurgere, disponibile în diferite forme și dimensiuni. Chiuvetele sunt echipate cu boluri foarte mari și spațioase, si sunt fabricate din oțel inoxidabil gros AISI 304, care este complet reciclabil, rezistent la coroziune, inalterabil în timp și igienic. Fiecare chiuvetă de bucătărie din gamă are o gaură de 3,5 cm pentru robinet, eliminând astfel necesitatea de a face o gaură în blatul bucătăriei. Multe chiuvete din oțel pot fi personalizate la cerere cu gaura dublă sau triplă, necesară pentru adăugarea telecomenzii sau, alternativ, a dispenserului practic de săpun sau detergent. Inovatorul dispozitiv „Prea plin” este livrat împreună cu toate chiuvetele de bucătărie Barazza și este un factor de siguranță în cazul în care robinetul este lăsat deschis.
Cuva
Cuve mari și foarte mari din oțel inoxidabil.
Materialul
Chiuvetele și bolurile Barazza utilizează oțel inoxidabil AISI 304 de grosime mare, complet reciclabil, rezistent la coroziune, inalterabil în timp și igienic.
| Gama | Select |
| Tipologie | Cu picurator / dreapta |
| Tip colectare | Incasso |
| Latime | 83 cm |
| Adancime | 83 cm |
| Dimensiune incorporabila | 81 x 81 cm |
| Numar cuva | 1 + 1/2 |
| Dimensiune baza | 90 cm |
| Dimensiune cuva | 50x40x20 h / 15x30x15 h |
| Ialtime cuva | 20 cm |
| Kit de scurgere | 3.5 '' |
| Finisaj | Inox |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Chiuveta bucatarie |
| Tip instalare | Incorporabil |
| Culoare | Inox |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

4 499 lei

4 899 lei

4 299 lei

5 999 lei

6 999 lei

4 599 lei

4 799 lei

5 999 lei

6 999 lei

4 799 lei

4 599 lei

5 999 lei

6 999 lei

3 999 lei

5 599 lei

2 299 lei

1 099 lei

1 499 lei

2 058 lei

2 199 lei

1 999 lei

1 099 lei

2 199 lei

999 lei

2 199 lei

999 lei

2 199 lei

1 099 lei

2 299 lei

1 499 lei

BARAZZA este o companie italiana cu o experienta de aproape 50 de ani in producerea echipamentelor electrocasnice, care ofera produse de o calitate superioara si fiabilitate exceptionala, cu un rafinament stilistic deosebit.
In domeniul electrocasnice, Barazza este sinonim cu performanta ridicata si design avansat.
Fiind la curent cu tendintele in schimbare, Barazza concepe si fabrica produse exclusiviste, satisfacand asteptarile clientilor exigenti.
Inovatia stilului Barazza se dezvolta o gama de produse formata din aragazuri, cuptoare incorporabile, plite incorporabile, hote de bucatarie cu solutii tehnologice avansate pentru nevoile de zi cu zi.
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu