
-20%
19 080 lei
15 264 lei
Blue Dot 26.6
Automat de cafea Carimali Blue Dot 26.6 display 4K 2 rasnite racord apa direct la retea negru
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate








BlueDot 26: cea mai bună calitate într-o dimensiune compactă!
Automatul de cafea BlueDot 26 este ideal pentru: birouri sau mici hoteluri precum sunt cele B&B/
PRODUCȚIA ZILNICĂ MEDIE: 75 de căni
BlueDot 26 este disponibil în 3 versiuni:
Tehnologii:
Cake Crusher
Extrageti mai multa cafea fara golirea recipientului de evacuare
CARIcare
Portal Business Intelligence pentru a reduce costul total de propietate.
Brewer
Ușor de îndepărtat pentru curățare și întreținere
SPECIFICAȚII TEHNICE GAMA BLUE DOT 26
Versiunea Blue Dot 26.6 se caracterizează prin:
Caracteristici:
| Culoare | Negru |
| Interfață display | 4K |
| Brewer | Espresso |
| Lapte proaspăt | 1 |
| Râșniță/grinder | 2 |
| Solubile | 0 |
| Mixer | 0 |
| Racord apă | direct la retea |
| CARIbrew din boabe proaspete | 38mm pentru 7/10 gr. de cafea 48mm pentru 9/16 gr. de cafea |

| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Automat Cafea |
| Tip instalare | Pe Blat |
| Culoare | Negru |
| Greutate (Kg) | 25 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 25.3x58.5x55 |
| Display | 4K |
| Racord apa | Direct la retea |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 008 lei -20% 23 760 lei

20 016 lei -20% 25 020 lei

20 016 lei -20% 25 020 lei

20 016 lei -20% 25 020 lei

19 392 lei -20% 24 240 lei

19 392 lei -20% 24 240 lei

20 400 lei -20% 25 500 lei

20 400 lei -20% 25 500 lei

20 400 lei -20% 25 500 lei

20 088 lei -20% 25 110 lei

20 088 lei -20% 25 110 lei

21 096 lei -20% 26 370 lei

21 096 lei -20% 26 370 lei

21 096 lei -20% 26 370 lei

18 288 lei -20% 22 860 lei

18 792 lei -20% 23 490 lei

22 320 lei -20% 27 900 lei

17 448 lei -20% 21 810 lei

17 448 lei -20% 21 810 lei

18 456 lei -20% 23 070 lei

18 456 lei -20% 23 070 lei

18 456 lei -20% 23 070 lei

17 928 lei -20% 22 410 lei

17 928 lei -20% 22 410 lei

18 936 lei -20% 23 670 lei

18 936 lei -20% 23 670 lei

18 936 lei -20% 23 670 lei

18 432 lei -20% 23 040 lei

18 432 lei -20% 23 040 lei

19 440 lei -20% 24 300 lei

Carimali Milano
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu