
3 499 lei
SUPER MAX
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica SUPER MAX , cu aer cald prin convecție naturală și 6 kw - verde înveliș din oțel
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica SUPER MAX , cu aer cald prin convecție naturală și 6 kw - verde înveliș din oțel

Soba Super 7111082 de ardere a lemnului este un arzător eficient cu o linie atractivă de 6.0 kw. Se încălzește până la 172 m3.

sobă cu lemne
înveliș exterior din oțel emailat
Port cu pliere
grilă agitator extern
fontă
Usi si fonta top emailat
Manere alamă cromată
sticlă ceramică rezistentă până la 750 de grade
Acest certificat produs 4 stele în conformitate cu cerințele de eficiență și emisii de certificare Clean Air
Randament 80,3%
Dimensiuni (LHP) 402x811x482 mm
Greutate neta 75 kg
Consumul orar 1.9 kg / h
Diametrul Bucata 120 mm sup
Specificatii:
| EAN | 8022724334256 |
| Model | SUPER MAX |
| Model numeric | 7111082 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Înveliș din oțel |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 6 kW |
| Lățime | 40 cm |
| Adâncime | 48 cm |
| Înălțime | 81 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Verde |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 326 lei

8 280 lei

24 528 lei

7 249 lei

7 249 lei

7 434 lei

7 434 lei

7 284 lei

7 284 lei

7 284 lei

5 574 lei

5 574 lei

5 574 lei

9 549 lei

9 549 lei

9 549 lei

6 504 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 620 lei

4 620 lei

4 620 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

6 348 lei

6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu