
2 999 lei
SUPER JUNIOR
Acest produs este disponibil pe bază de comandă fermă. Termenul de livrare este de minim 15 zile lucrătoare și va fi confirmat în urma discuției telefonice cu un agent de vânzări.
Sobă pe lemne Extraflame Nordica SUPER JUNIOR , cu aer cald prin convecție naturală 5 kw - verde înveliș din oțel
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
Sobă pe lemne Extraflame Nordica SUPER JUNIOR , cu aer cald prin convecție naturală 5 kw - verde înveliș din oțel

Scaunul Super Junior 7111072 pentru arderea lemnului are dimensiuni compacte care îl fac ideal chiar și pentru medii de viață mai mici. Are o putere termică de 5,0 kw pentru a încălzi până la 143 m3.

Specificatii:
| EAN | 8022724345252 |
| Model | SUPER JUNIOR |
| Model numeric | 7111072 |
| Categorie | Sobă cu lemne |
| Alte | Înveliș din oțel |
| Tipologie | Aer cald, convecție naturală |
| Putere | 5 kW |
| Lățime | 36 cm |
| Adâncime | 42 cm |
| Înălțime | 77 cm |
| Tip colectare | Instalare liberă |
| Finisare | Verde |

Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

19 326 lei

8 280 lei

24 528 lei

7 249 lei

7 249 lei

7 434 lei

7 434 lei

7 284 lei

7 284 lei

7 284 lei

5 574 lei

5 574 lei

5 574 lei

9 549 lei

9 549 lei

9 549 lei

6 504 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 620 lei

4 620 lei

4 620 lei

6 504 lei

6 504 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

4 739 lei

6 348 lei

6 348 lei

LaNORDICA
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu