MOTOR: POLINI EP3 + MX
BATERIE: 14 AH / 500 WH

-5%
41 760 lei
39 672 lei
AUDAX RM 002 CARBON
Bicicleta electrica GARELLI AUDAX RM 002 CARBON, greutate 16 kg
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate





DESCRIERE
Și mai multă energie, și mai multă putere, acest an nou ne dorim să-l depășim.
Colecția de biciclete electrice Garelli 2021 merge și mai departe, oferind o gamă de biciclete electrice cu un aspect mai îndrăzneț și un caracter incontestabil. Personalitatea și unicitatea sunt exprimate în designul ramelor, piese exclusive menite să ofere emoții intense celor mai sălbatici călăreți. Anul acesta, apăsăm pe accelerație, cu motoare care oferă performanțe electrizante, care îți vor declanșa pasiunea pentru biciclete.

CARACTERISTICI
MOTOR: POLINI EP3 + MX
BATERIE: 14 AH / 500 WH
| ROŢI | (roți) față FSA GRADIENT Wider CARBON 29 * 30 mm / spate FSA GRADIENT Wider CARBON 27.5 * 35 mm (anvelopă) Furcă SCHWALBE MAGIC MARY 29 * 2.35 / Post. SCHWALBE MAGIC MARY 27.5 * 2.6 |
| CADRU | CADRU SUSPENDAT COMPLET DIN CARBON, POST DE CĂLĂTORIE 150mm, BATERIE INTEGRATĂ CU TUB ÎN JOS, RUTARE INTERNĂ A CABLURILOR |
| FURCĂ | ROCK SHOX LYRIK ULTIMATE RED, TRAVEL 160 mm, 29" |
| ȘOC SPATE | EXT 205 X 65 excursie roata MM 160 |
| TULPINĂ | GRADIENT FSA ST 45 mm |
| GHIDON | GRADIENT FSA 800 mm, RISER 30 mm |
| ȘA | WTB VOLT |
| TUBUL SCAUNULUI | TELESCOPIC FSA FLOWTRON 150 mm |
| CHAINWHEEL / MANIVELĂ | ASF 34T |
| FRÂNE | (frâne hidraulice pe disc) SHIMANO XT 8120 4 PISTOANE (disc) SHIMANO XT 203 mm furnică. / 180 mm post. |
| ANGRENAJE | SHIMANO XT 12v 11t -50 t |
| B-BRACKETT | POLINI Iintegrați în motorul central |
| ARĂTA | POLINI ERGONOMIC CONFORT LCD DISPLAY calculator multifunctional |
| MOTOR ȘI PUTERE | POLINI EP3+ MX 36V - 250W - 90 Newton/sistem de cuplu metro |
| VITEZA MAXIMĂ | 25 km/h |
| BATERIE | Cadru POLINI integrat Li-ion 36V-14Ah 500Wh |
| GREUTATEA BATERIEI | 2,6 Kg |
| TIMP DE ÎNCĂRCARE | 5-6 ore |
| TAXĂ MINIMĂ | 30-40 zile |
| GREUTATE | 16 Kg |
| CAPACITATE MAXIMĂ | 90 Kg |
| Greutate (Kg) | 16 |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

40 206 lei -5% 42 322 lei

38 880 lei -5% 40 926 lei

38 183 lei -5% 40 193 lei

37 486 lei -5% 39 459 lei

36 815 lei -5% 38 753 lei

36 790 lei -5% 38 726 lei

36 119 lei -5% 38 020 lei

36 093 lei -5% 37 993 lei

35 397 lei -5% 37 260 lei

35 095 lei -5% 36 942 lei

34 403 lei -5% 36 214 lei

45 844 lei -5% 48 257 lei

45 148 lei -5% 47 524 lei

43 806 lei -5% 46 112 lei

42 459 lei -5% 44 694 lei

41 133 lei -5% 43 298 lei

40 436 lei -5% 42 564 lei

39 739 lei -5% 41 831 lei

39 069 lei -5% 41 125 lei

39 043 lei -5% 41 098 lei

38 372 lei -5% 40 392 lei

38 347 lei -5% 40 365 lei

37 650 lei -5% 39 632 lei

37 348 lei -5% 39 314 lei

37 348 lei -5% 39 314 lei

36 657 lei -5% 38 586 lei

38 747 lei -5% 40 786 lei

36 708 lei -5% 38 640 lei

35 361 lei -5% 37 222 lei

34 035 lei -5% 35 826 lei

GARELLI MILANO 1919
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu