
-5%
4 140 lei
3 933 lei
SCO50EP/T
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate
DESCRIERE
Din 1985, Diamond a contribuit la evoluția echipamentelor profesionale de bucătărie și a sectorului frigorific. Reputația și succesul mărcii plasează compania Diamond Europe în TOP 5 pe piața europeană, cu o cifră de afaceri care depășește 40 de milioane de euro.
SPECIFICAȚII TEHNICE
Temperatura: -14 ° -24 °
Capacitate internă 465 litri.
Dimensiuni interioare: 1380x480xh725 mm.
Termostat mecanic.
Comutator pornire / oprire.
Unitate închisă ermetic, pentru temperatura camerei + 32 ° C, condensator static.
Evaporator static, plasat pe pereți.
Agent de răcire R134A.
Dezghețare manuală, cu sistem de evacuare a apei condensate în partea din față a aparatului.
Echipamentul este fabricat conform standardelor (CE) în vigoare.
DOTĂRI STANDARD
Capac solid cu balamale, prevăzut cu o încuietoare cu chei.
Iluminat interior.
Izolare poliuretanică fără CFC (65 mm).
Termometru, pentru vizualizarea temperaturii interne.
Livrat cu 2 coșuri.
Cu roți pivotante.
MATERIAL
Design interior din aluminiu, design exterior din oțel lăcuit, de înaltă calitate, rezistent în timp.
| mm (L x W x H) | 1550 x 685 x H895 |
| kW | 0.15 |
| Greutate | 66 kg |
| Voltaj | 230/1N 50HZ |
| Temperatură | -14° -24° |
| Volume m3 | 1,1 m3 |
| Agent de răcire | R134A |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip | Lada frigorifica |
| Sistem racire | Static |
| Tip instalare | Libera |
| Sistem dezghetare | Manual |
| Culoare | Alb |
| Numar de cosuri | 2 |
| Termostat | Da |
| Agent racire | R134A |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

4 161 lei -5% 4 380 lei

4 845 lei -5% 5 100 lei

6 270 lei -5% 6 600 lei

7 125 lei -5% 7 500 lei

4 275 lei -5% 4 500 lei

6 270 lei -5% 6 600 lei

3 990 lei -5% 4 200 lei

4 560 lei -5% 4 800 lei

5 700 lei -5% 6 000 lei

6 270 lei -5% 6 600 lei

7 125 lei -5% 7 500 lei

4 412 lei -5% 4 644 lei

3 574 lei -5% 3 762 lei

4 805 lei -5% 5 058 lei

6 219 lei -5% 6 546 lei

7 239 lei -5% 7 620 lei

5 700 lei -5% 6 000 lei

5 330 lei -5% 5 610 lei

6 880 lei -5% 7 242 lei

8 054 lei -5% 8 478 lei

9 890 lei -5% 10 410 lei

6 977 lei -5% 7 344 lei

9 411 lei -5% 9 906 lei

11 907 lei -5% 12 534 lei

3 494 lei -5% 3 678 lei

3 777 lei -5% 3 976 lei

3 950 lei -5% 4 158 lei

4 361 lei -5% 4 590 lei

4 714 lei -5% 4 962 lei

6 253 lei -5% 6 582 lei

DIAMOND
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu