
-10%
11 100 lei
9 990 lei
RSE525RSIBPSS-1-IT-NG
Gratar pe gaz metan NAPOLEON ROGUE RSE525RSIB-GRAR, material pentru grila de gatit otel inoxidabil
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate




DESPRE NAPOLEON
Evoluând de la o mică afacere de fabricare a metalelor în 1976, până la a deveni cel mai mare producător privat de echipamente HVAC, șeminee și grătare din America de Nord, Napoleon este marca în care clienții au ajuns să aibă încredere.
Această încredere nu este luată cu ușurință. Napoleon se angajează să producă produse de calitate cu servicii oneste și de încredere. Accentul companiei pe pasiune și integritate a propulsat această afacere de familie la noi culmi, combinând artizanatul cu inovația de ultimă oră pentru a dezvolta produse care inspiră încredere și sporesc calitatea casei, unde trăim cele mai memorabile momente ale noastre.

Măiestria de precizie, inovația de perspectivă și prețurile competitive l-au făcut pe Napoleon o alegere de top în produsele de confort pentru casă din întreaga lume. Proiectate și construite în Canada, aparatele Napoleon sunt construite pentru a excela în cele mai dure condiții.
Reacționând agil la o piață în continuă schimbare, Napoleon este bine poziționat pentru a rezolva rapid problemele și nevoile reale; ceva unic în industrie. Îmbunătățind casele în care trăim pentru a fi mai confortabile, Napoleon oferă produse care nu sunt doar silențioase, durabile și atrăgătoare, ci și produse cu care consumatorii pot fi mândri. Compania provoacă continuu status quo-ul, oferind produse cu un nivel ridicat de inovație, calitate și performanță pe care proprietarii de case aspiră să le dețină.

CARACTERISTICI PRODUS
Gratarul pe gaz Napoleon Rogue® SE 525 din otel inoxidabil cu arzator spate si arzator lateral cu infrarosu este un gratar durabil din otel inoxidabil!
Dispunand de patru arzatoare principale, un arzator de rotisor din spate si un capac inalt, acest gratar are tot ce ai nevoie pentru a crea preparate gourmet.
SPECIFICATII TEHNICE
| Înălţime | 123 cm |
| Lungime | 154 cm |
| Adâncime | 64 cm |
| Greutate | 79 kg |
| Combustibil | METAN |
| Numărul de locuri | 14 |
| Grilă principală de gătit | 73 x 45 cm |
| Grătar secundar de gătit | 73 x 17 cm |
| Material pentru grila de gatit | Oţel inoxidabil |
| Rafturi pliante | 1 |
| Putere | 26,1 kW |
| Dimensiuni ambalaj (HxLxD): | 61 x 74 x 99 cm |
| Tipologie | Cu cărucior |
| Ușurință în utilizare | Dificultate medie |
| Ușurință de curățare | Medie: 15-20 minute |
| Latime maxima | De la 1 la 1,5 metri |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

7 199 lei -10% 7 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

13 499 lei -10% 14 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu