
-10%
8 100 lei
7 290 lei
BILD485RBPSS-CE-NG
Gratar incorporat pe gaz metan NAPOLEON BILD485RB, material pentru grila de gatit fonta portelan
Îți dorești acest produs? Află când reintră în stoc.
Atentie! Ultimele bucati in stoc
Data disponibilitate




DESPRE NAPOLEON
Evoluând de la o mică afacere de fabricare a metalelor în 1976, până la a deveni cel mai mare producător privat de echipamente HVAC, șeminee și grătare din America de Nord, Napoleon este marca în care clienții au ajuns să aibă încredere.
Această încredere nu este luată cu ușurință. Napoleon se angajează să producă produse de calitate cu servicii oneste și de încredere. Accentul companiei pe pasiune și integritate a propulsat această afacere de familie la noi culmi, combinând artizanatul cu inovația de ultimă oră pentru a dezvolta produse care inspiră încredere și sporesc calitatea casei, unde trăim cele mai memorabile momente ale noastre.

Măiestria de precizie, inovația de perspectivă și prețurile competitive l-au făcut pe Napoleon o alegere de top în produsele de confort pentru casă din întreaga lume. Proiectate și construite în Canada, aparatele Napoleon sunt construite pentru a excela în cele mai dure condiții.
Reacționând agil la o piață în continuă schimbare, Napoleon este bine poziționat pentru a rezolva rapid problemele și nevoile reale; ceva unic în industrie. Îmbunătățind casele în care trăim pentru a fi mai confortabile, Napoleon oferă produse care nu sunt doar silențioase, durabile și atrăgătoare, ci și produse cu care consumatorii pot fi mândri. Compania provoacă continuu status quo-ul, oferind produse cu un nivel ridicat de inovație, calitate și performanță pe care proprietarii de case aspiră să le dețină.

CARACTERISTICI PRODUS
Gratarul tau Napoleon LEGEND BILD485RB este conceput pentru a fi cel mai bun si pentru a oferi o experienta de gatit la fel de plina de satisfactii precum preparatele minunate pe care le creezi cu el.
Capacul din oțel inoxidabil cu pereți dubli asigură reținerea căldurii și cu termometrul integrat puteți monitoriza constant temperatura. Se închide prin retragere pentru a economisi spațiu .
Arzător cu infraroșu din spate pentru gătit perfect la rotisor. Kit rotisor optional cu motor electric.
Grătarele de gătit din fontă WAVE ™ , cu un design ondulat, vă oferă mai mult spațiu pentru gătit și chiar pentru gătit.
SPECIFICATII TEHNICE
| Înălţime | 57 cm |
| Lungime | 80 cm |
| Adâncime | 70 cm |
| Greutate | 43 kg |
| Combustibil | METAN |
| Număr de locuri | 12 |
| Grilă principală de gătit | 68x46 cm |
| Material pentru grila de gatit | Fonta portelan |
| Putere | 14,8 kW |
| Dimensiuni ambalaj (HxLxD): | 63 x 77 x 88 cm |
| Tipologie | Încorporat |
| Ușurință în utilizare | Dificultate medie |
| Ușurință de curățare | Medie: 15-20 minute |
| Latime maxima | Până la 1 metru |
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.

7 199 lei -10% 7 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

7 199 lei -10% 7 999 lei

13 499 lei -10% 14 999 lei

11 699 lei -10% 12 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

10 799 lei -10% 11 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

6 299 lei -10% 6 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei

9 899 lei -10% 10 999 lei
Magazinul nostru face eforturi permanente pentru a păstra acurateţea informaţiilor din acestă pagină. Rareori acestea pot conţine inadvertenţe: fotografia are caracter informativ şi poate conţine accesorii neincluse în pachetele standard, unele specificaţii sau preţul, pot fi modificate de catre producător fără preaviz sau pot conţine erori de operare. Toate promoţiile prezente în site sunt valabile în limita stocului.
*Discountul este valabil la toate produsele din oferta si poate fi folosit o singura data, la o comanda de peste 1000 lei.
Nu