
-20%
7 999 lei
6 399 lei
TRNM96/5
Want this product? Get noticed when it gets back in stock.
Warning: Last items in stock!
Availability date:
| Caracteristici generale | @title |
| Garantie (luni) | 24 |
| Tip instalare | Libera |
| Suprafata gatire | 60 x 60 cm |
| Culoare | Sticla neagra |
| Greutate (Kg) | 64 |
| Dimensiuni (L x A x I cm) | 75x50 cm |
| Numar arzatoare | 5 |
| Combustibil | Gaz |
| Tip aprindere | Electronica |
| Tensiune alimentare | 220V/50Hz |

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

8 799 lei -20% 10 999 lei

8 799 lei -20% 10 999 lei

8 799 lei -20% 10 999 lei

10 399 lei -20% 12 999 lei

10 399 lei -20% 12 999 lei

17 789 lei -20% 22 236 lei

16 987 lei -20% 21 234 lei

16 399 lei -20% 20 499 lei

16 176 lei -20% 20 220 lei

15 466 lei -20% 19 332 lei

11 999 lei -20% 14 999 lei

6 399 lei -20% 7 999 lei

10 399 lei -20% 12 999 lei

8 399 lei -20% 10 499 lei

8 799 lei -20% 10 999 lei
We make permanent efforts to maintain the information on this page updated. Rarely, this information may contain some errors. The product pictures are informative and may include accesories that are not included in the standard package. Some specifications or price may be modified without notice. We will not be held responisible for such errors.
*The discount is available for your first order above 1000 RON and can be used only once.
no thanks
Plita Lofra Dolcevita - produs foarte bun
Plita Lofra Dolcevita imi usureaza mult treaba in bucatarie. Este mai eficienta decat aragazul pe care l-am avut in trecut.